ERITELLIMUSED

Eritellimused on alati teretulnud.

Meile meeldivad eritellimused. Neid on põnev teha. 

Idealhomes elementmajad meeskond on avastanud, et ei ole arhitektuurilisi lahendusi, mida ei saaks ristkihtpuidust, ehk CLT paneelist teha. Tal puuduvad arhidektuurilised piirangud ning soovitud tulemuse saab kätte palju soodsamalt. 

Seetõttu oleme otsustanud teha kõik oma elementmajad just ristkihtpuidust. Kui vaadata ülemaailmset trendi, siis juba paljud ehitusfirmad, kes tegelevad pilvelõhkujate ja muude väga suurte hoonete ehitamisega on samuti otsustanud kasutada just CLT-d. 

Ristkihtpuidust eritellimusena valminud elementmajad on väga kõrge tulepüsivusega, mis tähendab, et kõige mustema tulekahju stsenaariumi puhul jäävad konstruktsioonile tema kandvad omadused alles. 

Puiduga ehitamise üks suur võlu peitub selles, et valminud majas on väga mõnus ja soe sisekliima. See on ideaalne just neile, kes soovivad elada terves elukeskkonnas. 

Kui sul on huvi ja soov hoone järele, kus valitseb mõnus sisekliima, on keskkonnasõbralik ja mille ehitusprotsess on kiire, siis CLT paneelist hoone on kõige õigem valik. 

Võta meiega ühendust ja koostöös meie inseneride ja arhitektidega jõuame unikaalse lahenduseni, mis on kooslus sinu visioonist ja meie teadmistest ning kogemustest.CLT elementmajad on tulnud selleks, et jääda! 

 • Räägi meile oma ideest
  Kaardistame ära sinu nägemuse ja veendume, et me mõistame teineteist 100%-liselt. See aitab arhitektil sinu soove paremini mõista.
 • Põrgatame ideed edasi-tagasi
  Nii jõuame koos lahenduseni, mis vastab sinu soovidele ning on ehitustehniliselt tugev, vastupidav ja ökonoomne.
 • Teeme detailid tehases valmis
  Meie meistrid teevad kõik vajaminevad detailid tehases valmis ning veenduvad, et valminud lahendus oleks veatu..
 • Paneme krundile maja püsti
  Eelnevalt valmistatud detailid garanteerivad ehitise kiire ja puhta paigalduse.
Elementmaja Artemis

Sul on vinge idee eritellimuseks? Räägi sellest meile!

Helista või kirjuta meile, nii kuidas sul ise mugavam on, ning hakkame koos sinu unikaalse erilahenduse valmimise nimel tööle. Eritellimused on meie jaoks alati huvitavad ja teretulnud, sest koos millegi uudse ja teistsuguse projekti kallal töötada esitab väga huvitavaid väljakutseid.