Käesolev privaatsuspoliitika kajastab kuidas Grekas Ehitus OÜ (Edaspidi Idealhomes) sinu isikuandmeid kogub, kasutab, jagab ning kaitseb. Idealhomes jagab ning talletab isikuandmeid vastavalt seadusele.

Privaatsuspoliitika ulatus.

Käesolev privaatsuspoliitika kehtib teabe suhtes, mida Idealhomes kogub või kasutab nende poolt hallatavate sotsiaalmeedia kanalite ning veebilehtede kaudu.

Kogutav teave.

Kogume teie kohta teavet, kui saadate päringu läbi meie veebilehe. Kogutud teabe saame otse teilt: nime ja e-posti aadressi.  Samuti kogume automaatset ka demograafilist ning sugulist informatsiooni.  Parima kasutajakogemuse loomiseks kasutame veebilehel ka küpsiseid ja piksleid, mis ei talleta teie isikuandmeid. Teil on võimalus teabe üle kurta või paluda see kustutada, kuid me ei saa garanteerida, et me hiljem, avalikult kättesaadavatelt veebisaitidelt, teie kohta informatsiooni uuesti ei kogu.

Kuidas me saadud informatsiooni kasutame?

Kasutame teie kohta kogutud teavet oma toodete ja teenuste pakkumiseks, teiega kontakteerumiseks. Meie teenuste hulka kuulub teie jaoks kohandatud sisu kuvamine ja reklaamide kuvamine meie kodulehel või muudel saitidel, mida kasutate.

Kuidas me saadud informatsiooni jagame?

Me ei jaga teie isikuandmeid kolmandate osapooltega.

Juurdepääs isikuandmetele.

Me ei salvesta teie isikuandmeid.

Kui teil on küsimusi privaatsustingimuste või isikuandmete töötlemise osas palume saata kiri märksõnaga “isikuandmed” e-posti aadressile info@idealhomes.ee. Privaatsustingimused on kehtivad alates 01.04.2019